Proč si vybrat právě nás?

Homologací, registrací i úpravou vozidel dle EU norem se zabývame již 25 let. Máme nejkratší doby vyřízení formalit a stovky spokojených klientů.

Jak to probíhá?

Po závazném objednání naší služby Homologace vozidla, můžeme po dohodě váš vůz vyzvednout vlastní přepravou. Odpadá vám starost s převozem auta k nám anebo STK.

Homologace

K čemu je homologace?

Vozidla dovážená z USA anebo jiné země mimo EU musí být homologována, aby mohla být legálně provozována v Evropě. Homologace zahrnuje kontrolu a schválení, zda vozidlo odpovídá evropským bezpečnostním a emisním standardům a zda je možné vozidlo registrovat v dané zemi. Homologace zahrnuje technickou kontrolu vozidla, kterou provádí autorizovaná technická kontrolní stanice. Vozidlo musí projít testy emisí, brzdových systémů, osvětlení, bezpečnosti, hlučnosti a dalších kritérií. Pokud vozidlo nesplňuje požadavky homologace, je nutné provést úpravy a opravy, aby bylo schváleno. Tyto úpravy Vám dle potřeb zprostředkujeme prostřednictvím kavlifikovaných partnerů. Nejste si jisti, zda vaše vozidlo splňuje technické požadavky? Napište nám anebo zavolejte a my Vám rádi poradíme.

Nezávazná poptávka

Jméno
Příjmení
Telefon

značka automobilu
rok výroby
země původu
lokalita (mÍSTO KDE SE VOZIDLO NACHÁZÍ)
DALŠÍ INFORMACE
dokumenty a fotografie

Registrace

Zajišťujeme veškeré služby na registru vozidel.

  • přihlášení

  • přepis

  • vývoz
  • zápisy do TP

  • SPZ na přání

A to vše i bez vaší účastí, prostřednictvím plné moci. Plná moc ke stažení zde. Ušetříme vám čas i starosti.

Pro vice informací nás neváhejte kontaktovat.

Úpravy vozidel

Musím vozidlo upravit?

Auto dovezené z USA disponuje odlišnými technickými podmínkami. Zpravidla jsou to červená směrová světla, chybějící zadní mlhové světlo a jiné nastavení předních, směrových a pozičních světel. Aby bylo vozidlo uvedeno do souladu s českou, resp. evropskou legislativou, je nutná úprava, kterou zajišťujeme prostřednictvím ověřených partnerů .